Často kladené otázky

Jak je zajištěno stravování?
Svačiny si každý zajišťuje sám podle toho, co má rád, my každému dítěti nabídneme ovoce, sušenky a sladké pečivo. Obědy pravidelně dováží společnost Zátiší, každý den je na výběr ze tří jídel jedno bezmasé. V případě speciálních diet lze před nástupem do campu individuálně domluvit. Obědy a pitný režim jsou zahrnuty v ceně campu.

 

Kolik lidí o děti pečuje?
Camp má své hlavní vedoucí a dva pomocníci z řad studentů ve věku 16-18 let.

 

Jakým způsobem se děti přesouvají v době campu do exteriérů (návštěva Googlu, případná návštěva ČT)?
Většina přesunů je MHD. Je nutné, aby děti měly Opencard nebo jiný doklad totožnosti!

 

Jak zajistíte, aby děti celý týden neseděly u počítače?
Program je pestrý a postavený přesně tak, aby u počítačů seděly děti minimálně. Většina workshopů je interaktivních. K odreagování slouží také školní hřiště či školní tělocvična.

 

Co když se dítě na vašem campu zraní?
Camp je řádně pojištěn proti škodám i na úrazy dětí. Veškeré aktivity jsou koncipovány tak, abychom minimalizovali zranění. Nicméně individuální úrazové pojištění doporučujeme.

 

Co když moje dítě rozbije zapůjčený počítač nebo způsobí jinou škodu?

Jak už bylo řečeno, organizátoři campu jsou pojištěni. Pokud dojde k poničení techniky nebo zařízení školy v rámci výuky nešťastnou náhodou, kryje toto pojištění veškeré náklady na opravu. V případě, že ke škodě dojde mimo táborové aktivity nebo zlým úmyslem, budeme chtít, aby se na odstranění škod podíleli i rodiče.

 

Mají si děti vzít své počítače?
Veškerou techniku budou mít děti zapůjčenou ve škole. Celý camp je koncipován na platformě iOS a zařízení Apple. Děti si mohou přinést z domova své iPady, ale organizátoři akce za ně nepřebírají hmotnou zodpovědnost.

 

Budou děti pouze v učebnách? Jaké oblečení, obuv si mají vzít?
Do učeben je potřeba přezutí a doporučujeme sportovní obuv.  Oblečení je dobré koncipovat podle programu a aktuální předpovědi počasí.
Když mám dvě děti, mohu uplatnit nějakou slevu?
Ano. Druhý sourozenec má 15% slevu z ceny campu.

 

CAMP YOUTUBERŮ

CAMP YOUTUBERŮ

Camp YouTuberů
v tuto chvíli nejsou žádné vypsané termíny