Pro rodiče

CAMP YOUTUBERŮ

Víte, co dělají Vaše děti po večerech?

Sledují známé i méně známé YouTubery…

 

 

PŘIHLASTE JE NA PŘÍMĚSTSKÝ CAMP YOUTUBERŮ

CAMP realizuje  P2M Consulting v partnerství s Mezinárodní školou Parklane.

 

KDY: 3.8.-14.8. 2015 (týdenní kurzy od pondělí do pátku, 8-17 hodin)

KDE: Parklane International School Norbertov 3, Praha 6

Pár základních informací o YouTubingu: YouTuberům se někdy říká vloggeři. Slovo Vlogging pochází z kombinace slova video a bloggování. Neboli mluvit přímo na kameru na dané téma. Svá videa vkládájí YouTubeři zdarma na YouTube a tím vytváří jeho zajímavý obsah, proto se jim říká YouTubeři. Témata jejich videí jsou rozmanitá: hovoří o životním stylu, módě, vědě, literatuře, hudbě, hraní her nebo přehrávají komediální scénky. Důležitým prvkem je autentičnost. YouTuber nemusí být odborníkem na dané téma, ale musí být osobností, se kterou se publikum ztotožní. Ti nejúspěšnější z nich patří mezi celebrity showbusinessu na celém světě.

YouTubeři jsou oceňováni nejenom za nápad, ale musí být také zruční kameramani, střihači, zvukaři či osvětlovači. To vše musí zvládnout, aby byli úspěšní. Výroba videa je časově náročný koníček, který se ale pro ty nejúspěšnější může změnit i v budoucí povolání.

Účastníci campu se setkají s nejlepšími českými YouTubery, získají od nich cenné zkušenosti. Zároveň se naučí pracovat se střihem videa, vysvětlíme jim, jak nejlépe nasvítit filmové studio (většinou se jedná o obyvácí pokoje nebo dětské pokoje). Ale také jim řekneme, že pohybovat se po internetu má svá bezpečnostní pravidla, aby dospívající děti lépe čelily různým nebezpečím.

Na závěr campu si vás dovolíme pozvat na slavnostní zakončení s prezentací zajímavých prací.

V případě zájmu vyplňte přihlášku, budeme se těšit na vaše dítě.

Lucie Medková, Klára Vorlíčková a Honza Pergler

CAMP YOUTUBERŮ

CAMP YOUTUBERŮ

Camp YouTuberů
v tuto chvíli nejsou žádné vypsané termíny