Náš tým

začínající youtubeři   Johy, Kryštof a Adam

 

 

Nikola Majorová        Nikola Majorová, vedoucí

Jsem nadšenec kulturní (kvalitní činohra, knihy & hudba) i sportovní (cyklistika, brusle, jóga, pilates ad.). Těším se na nové zážitky, nové informace a setkání s novými mladými nadšenci do IT technologií.

adriana_seifertova        Adriana Seifertová, vedoucí

Mám ráda literaturu, film, dobré jídlo a nové zážitky.

Tomas Kovac         Tomáš Kováč, lektor

Tomáš Kováč je certifikovaným Apple professional Development lektorem se zaměřením na iPady ve školství. Přes čtyři roky se věnuje tvořivé práci s iPady na základní škole v Ostravě. Již od první třídy s dětmi fotíme, upravujeme fotky, natáčíme, stříháme, vytváříme elektronické knížky, testujeme se, čteme, kreslíme a učíme se na iPadech.

David_Macháček_2       David Macháček, lektor

Přední český novinář, který se zabývá jak velkými investigativními případy, tak se snaží upozornit na přešlapy, jež otravují život obyčejným lidem. Za svou novinářskou činnost získal řadu ocenění.

Jarda_Jiřička      Jarda Jiřička, lektor

Profesionální fotograf s duší umělce, který svým šarmem a vtipem dokáže i nejméně fotogenické osoby zachytit v jejich přirozeném výrazu.

 

klara_vorlickova         Klára Vorlíčková, vedoucí a organizátorka

Původním vzděláním pedagog. Nyní kurátorka výstav, knihomol, milovník divadla a filmu, dobrého jídla, jediný nesportovec v týmu.  Má dceru Kačku (9 let), psa Vincenta, kocoura Diega a andulku jménem Bilbo (pořád totiž není jasné, jestli je to holka nebo kluk).

jan_pergler           Jan Pergler, mediální konzultant a organizátor

Vystudovaný novinář, sportovec tělem i duší (basketball, baseball, kuličky). Kreativní textař, neohrožený bojovník za ideální společnost. Táta dvou slečen: Elišky a Johy. Hrdý majitel mluvícího papoucha rodu ARA (viz. Mluvící balík).

 

LM_3     Lucie Medková, vedoucí a organizátorka

Vystudovaná novinářka, nakladatelka, sportovně založená intelektuálka (rugby, baseball, J.D.Salinger, Neil Gaiman). Máma dvou teenagerů, Ester a Kryštofa, přítelkyně hluché francouzské buldočky Megi.

 

 

CAMP YOUTUBERŮ

CAMP YOUTUBERŮ

Camp YouTuberů
v tuto chvíli nejsou žádné vypsané termíny